Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ncore hogy köthet megállapodás...

Ncore hogy köthet megállapodást a magyar médiával, hogy egyes tartalmak ne kerüljenek fel?

Figyelt kérdés
Régebb közleményben kiadta az nCore, hogy ilyen egyezmények miatt nem tölthetnek fel az emberek bizonyos filmeket, műsorokat, anyagokat. Ez hogy lehetséges? Hogy ezért gondolom még anyagi támogatást is, vagy az illegalitásukkal szembeni toleranciát is kapnak, mikor illegálisak? No offenz, csak egy kérdés, amely annak kapcsán ugrott be, hogy még mindig nem került fel a Larry című magyar film, miközben 22es, es mas külföldi filmek gyorsabban felkerulnek, és beugrott, hogy van ez az egyezményük.

2023. febr. 2. 07:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%
9es most jöt trá, hogy a torrentezés illegális, és emiatt nem lehet full egyenes és transzparens XD
2023. febr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
66%
A torrentezés soha nem volt illegális. De erre te is rájössz majd...
2023. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
66%

12, iiiiiigen?

Ezért büntetik durván Európaszerte? Ezért van valahol a Fülöpszigeteken az nCore szervere? Ezért csuktak le 1-2 éve egy nCore üzemeltetőt?:D

Azért nem kell túl nagy ész ahhoz, hogy tudd, hogy ha egy fizetős terméket ingyen beszerzel, az bizony nem legális:D

2023. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 NTBS ***** válasza:
82%
Nem tudok róla, hogy megegyeztek volna.
2023. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
73%

Akkor olvass utána, hogy mi a "torrentezés".

És ne keverd bele a jogvédett tartalmakat, mert az egy más tészta.

Egyébként itthon nem tiltott a jogvádett tartalmak saját célú felhasználásra való letöltése, másolása. A probléma akkor kezdődik, ha azokat továbbadod/feltöltöd/árulod.

Analógia: az autózás is törvénytelen és üldözendő? (hiszen sokan használják bűnözéshez)

Ne fordítva ülj a lovon! Nehogy már az okozat megszüntesse az okot!

2023. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
70%

15, ok, tisztában vagyok vele, hogy maga a torrentezés pusztán egy eszköz arra, hogy egy fájlt átküdlj egy másik gépre/szerverre. Ha akarom becsomagolhatom a családi fotóimat és átdobhatom anyámnak így és ez nem illegális.

Ez tény.

De az nCore-on jogvédett tartalmak vannak. Még az feltöltési szabályzatbani s benne van, hogy olyan cuccot ne rakjunk fel, ami amúgy egyébként is elérhető ingyenesen.


Értem én, hogy okos akartál lenni, és amúgy valóban nem helytelen amit állítottál, de légy tekintettel a kontextusra is. Ugyanis nCore tekintetében a torrentezés bizony igen nagy eséllyel jogvédett tartalom továbbítását jelenti, ami bizony nem legális, mint azt írtad is.

2023. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
45%

Én #11 és #13-ra reagáltam: "a torrentezés illegális"

Az nCore-t nem kevertem bele.

2023. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
75%
17, te nem keverted bele, de ez a kérdés erről szól:D
2023. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
40%
A kérdés, igen. De #11 pl. nem. Én arra reagáltam.
2023. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
60%
Jó, és nézd meg 11es mire reagál. 9esre, aki az nCoreról beszél.
2023. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!