Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt a könyvet érdemes megrende...

Ezt a könyvet érdemes megrendelni?

Figyelt kérdés

[link]


Megéri az árát, vagy nem érdemes? Ha az internetről ingyen is össze lehet gyűjteni ezt a tudásanyagot, akkor nem adnék ki rá ennyi pénzt.



2023. febr. 2. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

"Ha az internetről ingyen is össze lehet gyűjteni ezt a tudásanyagot, akkor nem adnék ki rá ennyi pénzt."

Meg is válaszoltad a kérdésedet.

2023. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit szerintem semmiképp ne adj érte... 1-2 ezer forintért is lehet kapni Excel könyvet, ha már lapozgatni akarsz valamit... De az Excel azért nem nagy ördöngősség, simán megtanulható a neten lévő ingyenes anyagokból... vagy akár le is torrentezhetsz egy Excel könyvet :)
2023. febr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt olyan feladat, amire nem találtam volna választ youtibe-on, vagy fórumokban


Bár én angolul keresek általában, de magyarul is sok segítség van.

2023. febr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi van benne, de nem említ verziót, nem túl vastag, gyanús a magánkiadás (gondolom ő a saját szerkesztője, lektora...), és csak (!) 9900 Ft, a hülyének is megéri! A többi, ami 2x ilyen vastag, és fele ennyibe kerül, biztos hülyeség. És igen, az Internet is tele van segítséggel, nem beszélve a súgóról.
2023. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Vedd meg, nézd át, ha nem tetszik, 14 napon belül visszaküldheted. Amúgy igen, valóban jó könyv.
2023. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Amúgy igen, az internetről sok infot össze tudsz szedni, csak kérdés, hogy rá akarod-e szánni az időt, vagy inkább jobb, ha megkapod összeszedve készen.
2023. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!