Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Canon MP160 multifunkciós...

Canon MP160 multifunkciós nyomtatóm patroncsere után E5 hibakódot ir ki. Mit csinákjak hogy müködjön?

Figyelt kérdés
Canon Mp160 tipusu multifunkciós nyomtatóm van.A szokásnak megfelelően mindkét patront feltöltöttem ugy mint szoktam csak most az ajánlást megfogadva reseteltem.Azóta semmi sem müködik azt irja ki:E5 A telepitést töröltem a gépről majd ujra telepitettem s továbbra is ki irja az E5 hibakódot, Sőt ha kiveszem mind a két patront akkor is továbbra is ezt irja,S azóta bármit csinálok nem müködik semmi sem a scanner,sem a másoló sem a nyomtató.Kérem ha tudtok segitsetek. előre is köszi.
2008. dec. 27. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A Canonnak nagyon jó ügyfélszolgálata van - tapasztalatból mondom -, írj nekik ls a legjobb tudásuk szerint segíteni fognak. Ez persze abban az esetben, ha a gépkönyvet már végignyálaztad és nem tudod magad magoldani.
2008. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az E5-ös hiba jelentése:


E5-5 The ink cartridges are not installed or a non-supported ink cartridge is installed ,

or the ink cartridges are not installed properly


Tehát vagy nincs benne a patron, vagy nem támogatott, vagy nem jól van berakva (nem érintkezik, kontakthibás, kosz került alá, stb...)


Vizsgáld meg, hogy nincs-e kontakthibád véletlenül. Győződj meg róla, hogy biztos a helyén van a patron és biztos jól érintkezik.


Ha ezen túl vagy, akkor megpróbálkozhatsz belépni szervíz üzemmódba és kitisztítani mindent amit lehet. Alant küldöm a szervíz menü leírását.


Sok szerencsét!


1) With the printer powered off but connected to a power source, press the Power button while pressing and holding

the Stop/ Reset button.

2) When the Power LED is lit, press the Stop/Reset button two times while pressing and holding the Power button.

3) When releasing the Power button and the Stop / Reset button (regardless of order), the printer will move into a

service mode. (Waiting formenu selection)

4) When the LED lights in green, press the Stop/Reset button the specified number of time(s) according to the

function listed in the table below.(Each time the Stop/Reset button is pressed, the LED lights alternately in

orange and green, starting with orange.)

The number of the Reset

button pressing

LED Function Remarks


0 time Green Power off

1 time Orange Service pattern print

2 times Green EEPROM print

3 times Orange EEPROM reset

4 times Green Waste ink counter reset See waste ink counter reset

procedures below.

5 times Orange Destination setting See Destination setting

procedures below.

6 times Green Print head deep cleaning

11 times Orange Button / LCD checking

12 or more times Returns to a menu selection

2008. dec. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!