Pc vagy laptop?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék vagy egy laptopot vagy egy pc-t. Csak nem tudom eldönteni hogy melyik éri meg jobban. 300-400 ezer között gondolkodom.

Válaszokat előre is köszönöm!



2023. febr. 10. 13:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amilyen teljesítményű asztalit 300 ezerből összeraksz, az laptopból alsóhangon 400-500 ezer forint. A 300 ezres PC-hez veszel 15 ezerért egy monitort (legolcsóbb új, vagy normális használt), akár 5 ezerért a legolcsóbb egér + billentyűzet szettek egyikét + párezer forintos fejhallgatót és 330 ezer forintból megvagy.

Ezek után ha erősebb videokártya kell, kicsavar - becsavar, készen vagy. Több RAM? Csak bepattintod. Gyenge a processzor? 5 perc alatt kicseréled egy erősebbre.

Ha laptopot veszel, akkor minimum 3060, de még inkább 3070 legyen benne, a 3050 Ti nemhogy jövő-, de még “jelenállónak” sem nevezhető.

2023. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

A szuleim evente vesznekv1 uj laptopot mert folyton tonkre megy. Barmilyen markajut vesznek gyorsan fel forrosodik meg akkor is mikor njncs hasznalva es iszonyat gyorsan merulnek.

En vettem egy pct 2017ben es azota azt hasznalom, semmi baja. Csak annyi hogy nekem 1 nagy tv-vel volt ossze kotve a jatekok miatt es most a koltozesem vegett a tv-t a tesomnak adtam es en veszek majt egy kissebb monitort aminek jo a grafikaja a jatekokhoz.

Pct 500€ert vettem a tvt 350€.

Amit most tervezek venni monitort az 450€

2023. okt. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!