Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sürgős. Hol érdemes digitális...

Sürgős. Hol érdemes digitális fényképet nyomtattatni?

Figyelt kérdés

Szerda reggelre már kell, és ma este 10 előtt nem tudom feltölteni/leadni.


Kb 20-30db képről van szó. Nem kell hogy kiváló minőségű legyen. Budapest, 13. Kerület ahol lakom, Dózsa györgy úti M3 megállótól nem messze



2023. márc. 6. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Automaták jöhetnek szóba így. Cewe pl. Drogériákban szokott lenni... most nem tudom, hogy müller, dm, rossmann... lehet mindegyikben. Google.

Illetve biztos vannak fotós boltoknak is automatáik.

2023. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A metróban lévő fotóautomaták is tudnak nyomtatni, bluetoothal rá lehet küldeni a képeket és kinyomtatja. Kb 3 perc/kép.
2023. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, kedd este tíz és szerda reggel között van egy teljes napod.


Ennyi idő alatt bármelyik labor megcsinálja, ahol van saját gép és helyben veszed át, így nem kell ki szállítaniuk. Cewe és partnereik (Rossmann, DM, Media Markt, stb) központi kidolgozása kilőve.

A boltokba kihelyezett automaták jelenthetnek megoldást, de szerintem a hagyományos laborgépek szebben dolgoznak.


Én a Pálvölgyi Fotót javaslom a Westend legalsó szintjén: [link]


Nekem általában fél-egy órán belül meg szokták csinálni a képeimet. Általában feltöltöm és indulok érte. Mire odaérek, kész van minden, de érdemes lehet odatelefonálni és egyeztetni velük.

2023. márc. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javaslatokat!

Nem kedd este hanem hétfő estéről szerda reggelre kell. Ezt kellett volna írnom, lehet valamit elhibáztam. A lényeg: ma reggel lettek meg a képek rekonstrukciói.


Amúgy a DM és Rossmann fotók 3-4 nap alatt készülnek el. Ez van a weblapon.


Ezt a Pálvölgyi fotót megnézem,köszönöm. Mentek a zöld kezek

2023. márc. 7. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:

DM, Rossman és társaik két féle fotó kidolgozási szolgáltatást nyújtanak. 3-4 nap az átfutása, ha weboldalon feltöltöd, mert akkor a központi Cewe laborban dolgozzák ki és onnan szállítják ki a kiválasztott üzletbe, ami olcsóbb, mert költséghatékonyabban tudják csinálni a központi laborgépen tömegesen, viszont időigényesebb a szállítás miatt.


A másik szolgáltatásuk, hogy a boltokban van helyben nyomtató önkiszolgáló kioszk, amin te magad intézed, amit akarsz, olyan lesz, amilyet kiválasztottál. Ez más technológiát használ (hőpapír a hagyományos fényérzékeny papírra levilágított kép helyett), ezért más az ára, viszont azonnal megvan.


A Pálvölgyi meg egy hagyományos kis fotólabor, ugyanolyan gépünkön van (nagyjából), mint a Cewe központi laborban, csak kisebb rá a. forgalmuk, jobban tudnak rád figyelni és közbetlenebb a kapcsolat. Ha felhívod őket, vagy bemész, ugyanazzal az emberrel beszélsz, aki a képekkel dolgozik, közvetlenül rálát, hogy mikor lesz kész a képed.

2023. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!