Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet windows 11-en...

Balazs3 kérdése:

Hogyan lehet windows 11-en fájlkezelőbe zipelni?

Figyelt kérdés
Iskolai gépen kell ezt megoldani, tehát alternatív dolgok, mint a total commander stb nem játszanak

2023. márc. 16. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
kijelöl, küldés tömörített mappába
2023. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
39%

Én úgy tudom egyik Windows sem tudott becsomagolni, csak kicsomagolni. Tehát külső program nélkül nem fog menni.

Ha csak Online nincs valami, keress rá "online zip creator" vagy ilyesmi.

2023. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
75%
De amúgy meg ott van. (Meglátszik hogy mindig 7z -vel vagy WinRAR -al dolgozok, ami sokkal hatékonyabb). Jobbkatt a fájlra vagy kijelölt fájlokra --> Tömörítés ZIP fájlba... (#2 voltam).
2023. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Fájl vagy mappa tömörítése

1. Keresse meg a tömöríteni kívánt fájlt vagy mappát.


2. Tartsa lenyomva a fájlt vagy mappát (vagy kattintson rá jobb gombbal), kattintson vagy mutasson a Küldés menüpontra, majd kattintson a Tömörített mappa parancsra.


Ugyanazon a helyen egy új, azonos nevű tömörített mappa jön létre. Az átnevezéséhez tartsa lenyomva a mappát (vagy kattintson rá jobb gombbal), majd kattintson az Átnevezés gombra, és írja be az új nevet."

Forrás: Microsoft - Fájlok tömörítése és kibontása [ [link] ]

2023. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki
2023. márc. 16. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!