Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt a tanfolyamot érdemes...

Ezt a tanfolyamot érdemes elvégezni annak aki 50 évesen 0 infó tudással be akar lépni az IT szakmába karrierváltásként és fogalma sincs hogy mire viheti benne?

Figyelt kérdés

Ha igen erre a tanfolyamra mennyire igaz hogy ezt megtanulhatja ingyen is otthon YouTube videókból?


Vannak olyan támogatási rendszerek ahol kap erre támogatást aki nem munkanélkülinek akar menni hanem tovább képezni magát akár 50 évesen is? (Jelenleg is lenne mellette egy négy órás állás)


Illetve még az örök kérdés van e esetleg máshol ennél jobb vagy legalábbis hasonló árú vagy ugyanezt kevesebbért satöbbi...


[link]


2023. márc. 17. 06:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Azt írja: Szükséges előismeret: alapvető számítógép felhasználói ismeretek

[link]

Garancia sikerre és jó állásra egyáltalán nincs, hiába jó egy tanfolyam, és otthon is sokat tanul az illető, főleg ennyi idősen (én is hasonló korú vagyok).

2023. márc. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Nulla tudással hülyeség lenne, az első órákon el fogod veszíteni a fonalat. Egyébként is írják, hogy felhasználói szintű számítógépes ismeret az alapfeltétel.
2023. márc. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Úgy értitek hogy a linkelt 40 ezres tanfolyamot végezzem el előtte?
2023. márc. 17. 07:04
 4/42 anonim ***** válasza:
Gondolom van szintfelmérő, szóval autodidakta módon is tanulhatsz előtte elvileg, nem konkrétan a tanfolyam kötelező. De nem tudom, mennyire van egyáltalán kereslet szoftvertesztelőkre, főleg 0 tapasztalattal 50 évesen. Jó irány az IT, én sem tudok jobbat, de nem hiszem, hogy ez a legjobb választás.
2023. márc. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Ha esetleg mondtál a tippeket jobb választásra. Én azt olvastam hogy rengeteg szoftvertesztelőt keresnek, Persze lehet ezt azt mondja aki a tanfolyamokat tartja és azt akarja hogy fizessek.


Másik kérdés:


[link]

2023. márc. 17. 07:11
 6/42 A kérdező kommentje:
Vajon mi az oka annak hogy az alapismeretek tanfolyam hol 20 órás hol 24 órás és van mikor a 24 órás 55000 Ft és van mikor csak 40?
2023. márc. 17. 07:12
 7/42 A kérdező kommentje:

*

Ha esetleg mondanál a tippeket jobb választásra, az megköszönném.


Mert szerintem a manuális tesztelés az az aminél lejjebb már nincsen tehát kiváló kezdés annak aki nagyon lentről kezdi. Persze Lehet hogy tévedek.

2023. márc. 17. 07:13
 8/42 anonim ***** válasza:

Én a programozás irányába indulnék el, de mindenek előtt angolt tanulnék, ha eddig nem volt, az megkerülhetetlen.

Mi a másik kérdés?

2023. márc. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Átnéztem amúgy azt az alap tanfolyamot. Na most azért az a nulla szaktudás nem teljesen nulla csak szerintem nullát ér. Valószínűleg az első felét már tudom de a második fele az tényleg nincs meg.
2023. márc. 17. 07:15
 10/42 A kérdező kommentje:
Nyolcas a manuális tesztelő nem belépés ebbe az irányba?
2023. márc. 17. 07:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!