Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kék halált kapott a laptopom,...

Kék halált kapott a laptopom, azóta ha bekapcsol akkor fekete a képernyő, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Acer laptopom hibátlanul működött, mikor egyszer csak kék halált kapott. Azóta ha bekapcsolom akkor elindul a gép, de a képernyő nem. Próbáltam monitorra is, tvre is csatlakoztatni, már mindent kipróbáltam. A BIOS-t nem hozza be, mikor nyomogatom az F2-t akkor csak csipogást hallok. Kiszedtem már az aksit, 15-20 mp-ig lenyomva tartottam a bekapcsoló gombot, majd visszatettem, ez se segített.

2023. márc. 22. 23:27
 1/3 fukapapa27 ***** válasza:
66%
Akkor próbáld meg szétszedni és az elemet kivenni 15-20 másodpercre és úgy próbáld meg és ha nem segít akkor ha már szétszedted vedd ki belőle a HDD-t vagy ha SSD van benne akkor azt és úgy próbáld meg beindítani!
2023. márc. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen hardverhiba. Szinte biztos, hogy memória vagy alaplap.
2023. márc. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alaplap. Pont ugyanígy jártam, de nem kékhalál, hanem egyszerűen befagyott a kép, egér nem mozdult. Aztán hibakódott villogott a töltő melletti led, a kézikönyvben annyi volt mellette, hogy generic failure, replace motherboard.
2023. márc. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!