Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véletlen felment egy frissítés...

Henrik 001 kérdése:

Véletlen felment egy frissítés a win10ben, mert lejárt a vírisírtó meg tűzfal előfizetése. Azóta romokban hever a gépem .Van egy régi winamp lejátszóm, de nem bírom elindítani. SOS kérek segítséget...?????

Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 15:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg ott tartok, hogy káosz,.. most letöröltem, a feltelepített listáról. De nemtom még mivann .. (kise látok a fejemből...)
2023. márc. 28. 15:30
 2/14 szántóvető ***** válasza:
44%

[link]

ha vírusra gyanakszol akkor ott a malwarebytes.a defendert pedig kapcsold vissza.

2023. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Föltelepítettem a winampot egy régi programlistáról..

de mintha nem is tudom mi történt volna.. olyan szar az egész, nem tudok vele mit kezdeni.. !!!???

2023. márc. 28. 15:38
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem nem .. itt nem vírus van, a vírus maga a microsoft meg annak a frissítései. én törekszem, hogy ezek ne fordulhassanak elő.. mert akkor ha besikerül napokig csak kínlódok azon, hogy működjenek a programjaim, .. ( én nem hétköznapi ember vagyok aki csak fészbúkozik, meg ide oda kattingatok.. ). Sok olyan programokat futtatonák ami annó csak win 98 meg xp-n működött. És folyamatosan csak ittülök a szarban tulajdonképpen..... Volt, hogy vírust kaptam, de arra volt megoldás, de ha a oprendszered maga a vírus akkor mi a szart lehet azzal kezdeni?...... .. .. persze lehet, én már nem v ok számtekben otthon. .. Azért is kérek támogatást.
2023. márc. 28. 15:55
 5/14 szántóvető ***** válasza:
48%
ott van amit linkeltem,nem tudom mit lehetne még hozzátenni.
2023. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, hogy nem 20 éves vackokat kéne használni a mindennapokban?
2023. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Itt a vírus maga a felhasználó.

Ha nem tiltogattál volna frissítést, nem raktál volna fel demo vírusirtót akkor nem lenne semmi problémád.

2023. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2%
Sose frissíts! Ami működik, azt nem kell piszkálni!
2023. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
2/7 szántóvető Nem a lószart .. egyből írtott mindent, és még behatárolni sem tudtam, meg nem is tudom.. Nem demó vírus írtót rakok fel, mert kemény pénzeket fizetek érte.. Csak lejárt a bankkártya és amiatt haraptam a szarba.
2023. márc. 28. 16:43
 10/14 szántóvető ***** válasza:
48%
mi?
2023. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!