Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véletlen felment egy frissítés...

Henrik 001 kérdése:

Véletlen felment egy frissítés a win10ben, mert lejárt a vírisírtó meg tűzfal előfizetése. Azóta romokban hever a gépem .Van egy régi winamp lejátszóm, de nem bírom elindítani. SOS kérek segítséget...?????

Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 15:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%

"Nem demó vírus írtót rakok fel, mert kemény pénzeket fizetek érte.. Csak lejárt a bankkártya"

Ezt a hatalmas kamut.

2023. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Itt csak a formázás és újratelepítés segít. Utána első dolgod legyen letiltani a windows update-et, második pedig felrakni egy normális vírusirtót. Ingyenesből is van, ami jó, pl. BitDefender.
2023. márc. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Na a Winampot újratelepítettem, úgyhogy helyrejött. Amúgy nemkamu, mert egyszer próba képpen letöltöttem az avastot plusz tűzfallal két hónapig ingyenes volt de megkellett adni a bankkártya adatokat.. (előtte is használtam, csak kb havi szinten crackelgetni kellett) A próbaidőszak után automatikusan lehúzták a kártyáról a lóvét, és ezt minden évben megtették. Amúgy letojtam, mert amúgy is megvettem volna. Pár hónapja cseréltem bankkártyát, valószínűleg emiatt idén nem tudták levenni a lóvét, emiatt a tűzfal visszaállt a windowsosra. Az volt a fura, egyből megváltozott a bejelentkező kép meg az intéző feketére váltott.. és egykét progit újra kellett telepítenem. Még nem tudom milyen meglepetésekre számíthatok, mert van sok olyan progi, amit csak évente egyszer kétszer használok. Amúgy le volt tiltva win update, nem is értem miért frissített be. Most így nem tud, mert a tűzfal blokkol mindent.
2023. márc. 29. 12:47
 14/14 anonim ***** válasza:
78%

1. "le volt tiltva win update"

2. "havi szinten crackelgetni kellett"

3. "lehúzták a kártyáról a lóvét"

4. "Azóta romokban hever a gépem"


Ezen ne csodálkozz..! 😄

Ilyen hozzáállással ez várható volt.

2023. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!