Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy samsung okos tévén néztem...

Onzsi kérdése:

Egy samsung okos tévén néztem egy sorozatot a videa.hu oldalon, eddig, ugyanis most egyáltalán nem olyan, mintha blokkolták volna. A laptopomon simán tudom ezen az oldalon nézni a videókat, csak a tévén keresztül nem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

#video blokkolás
2023. ápr. 4. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét probléma? Nem tölt be az oldal TV-n? Vagy a videó nem indul el?
2023. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El se indul? Az furcsa lenne.


Általában az szokott lenni a gond, hogy túl kevés a ram ezekben a tv-kben, fél giga talán... egyszerűen kifagy a kecibe, mert nem bírja el. De elindulni el szoktak. Szóval ha esetleg lenne tv appja a videának,a z segítene

2023. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az oldalt betölti, de a video - ami eddig ment - nem indul el. Hosszú ideje néztem ezen az oldalon filmeket, gond nélkü
2023. ápr. 5. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!