Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone 14pro USA-ban történő...

Iphone 14pro USA-ban történő vásárlása esetén, működne gond nélkül itthon is?

Figyelt kérdés

Szeretném a segítségeteket kérni! Egyik ismerősöm az USA-ban van éppen, lenne lehetőségem hozatni vele egy 14 Pro-t. Az lenne a kérdésem, hogy léphetne-e fel hálózati vagy egyéb probléma Magyarországon, mert régebbi cikkekből meg kérdéseknél láttam, hogy ez probléma volt?!

Előre is köszönöm!



2023. márc. 5. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

Azokat csak eSIM-el lehet használni. Nálunk meg csak a Telekomnál van eSIM.

2023. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom a Vodafone-nál is van!
2023. márc. 5. 22:02
 3/11 anonim ***** válasza:
igen
2023. márc. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

ebben a listában nincs benne...

2023. márc. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hintalow ***** válasza:

Igen, a párom kb három héttel ezelőtt kezdett el használni egy ugyanilyen módon hazahozott, kint vásárolt 14 pro max-ot.

Semmi gond nem volt vele, vodafonnál van, átváltott e-simre (ezt neten vagy telefonon nem lehet, 1x be kellett mennie ügyfélszolgálati pontra) és simán működik minden.

Nincs vele semmilyen hálózati probléma.

2023. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

És vodás eSIM-el lehetett aktiválni az iPhonet?

Csak mert a fentebb linkelt lista arra vonatkozik hogy melyik szolgáltató eSIM-jével lehet aktiválni.

2023. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hintalow ***** válasza:
Igen, simán ment, elötte egy vodas előfizetèses fizikai sim-el használt egy iphone 8-ast, siman áttettèk esimre
2023. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kérte az iPhone hogy dugjátok iTunesra?
2023. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hintalow ***** válasza:

Nem kèrt semmi ilyesmit, szerintem mostanra annyira automatizáltak ezek a folyamatok, hogy semmi trükközèst nem kell hasznalni (páromnak világ èletèben iphonjai voltak, de szerintem soha nem használt itunest)

Hiába volt amerikai, már az első bekapcsolaskor magyarra váltott pár másodperc után, gondolom mobil/wifi helyadatok alapján.

Kb semmi különbsèg nem volt egy itthon vásárolt telefonhoz kèpest.

2023. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem érted mit kérdezek. Mindegy, hagyjuk.


"Kb semmi különbsèg nem volt"

Ezt meg én nem értem.

Akkor mégis volt különbség?

2023. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!