Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » The Last of Us: Part I ben...

The Last of Us: Part I ben meddig kell várni míg a shaderek betöltődnek addig játszani sem lehet vele?

Figyelt kérdés
Most akkor egy csomó ideig majdnem maxon járatva hagyni kell,hogy betöltse a játék a shadereket addig játszani sem lehet vele??

2023. ápr. 8. 04:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem, azt a fél-egy órát ki kell vele várni.
2023. ápr. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
VEgyél erősebb gépet! Nem fél éves gépekre fejlesztették, hanem state of art, legújabb cuccokra!
2023. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, hogy a megjelenése óta azzal van tele minden gaming oldal Last of Us kapcsán, hogy legkomolyabb gépekkel is közel egy óra a folyamat....
2023. ápr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2/


Azért annyira szar gépem nincs 1440p ben játszok mindennel.

2023. ápr. 8. 13:18
 5/11 A kérdező kommentje:

2/


Ezt nem fejlesztették hanem kiokádtak egy szart. Fejleszteni playstationra fejlesztették pc-re csak átportolták de jó szarul sikerült. Régen sokkal jobbak voltak a játék kiadások meg a játékok is.

2023. ápr. 8. 13:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezzel a játékkal érdemes várni pár évet, mielőtt pénzt ad érte az ember, addig hátha megcsinálják rendesen. Kb. mint a CP 2077 esetén...
2023. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6/


Emlékszek arra is,próbáltam de tényleg szar bolt aztán vártam jobb lett de töröltem mert hamar meguntam. A mai játékok egyre gagyibbak,leginkább csak a látványra gyúrnak.

2023. ápr. 8. 16:21
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát ez így nem menő a shader betöltés 2%-onként befagyasztja a játékot aztán kilép.
2023. ápr. 10. 00:16
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as magyarul gyenge a géped! Érdekes nálam nem fagy!
2023. ápr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9/


Istenem miért jöttök a gyenge géppel,nem gyenge a gépem de szar a játék.Van 32gb ram is a gépben.Felejtsétek már el ezt a nem elég jó a géped dumát.Nem 486-osról próbálom futtatni hanem olyan gépről ami 1440p-ben viszi,mert mikor pár percet sikerült játszani megméztem a grafikai beállításokat és automatikusan nem low vagy médium ennyit a gyenge a géped dumáról...

2023. ápr. 10. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!