Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen a laptopon elfutna a...

Roadkill kérdése:

Ezen a laptopon elfutna a Farming Simulator 22?

Figyelt kérdés

Proci:Intel I7 1065G7 1.50ghz

RAM:16 GB

GPU:Intel iris plus graphics 8GB

Op:Win 11 64bit


Ennyit tudok a laptopról,nem nekem kellene,hanem egy barát érdeklődik.Válaszotokat előre is köszönöm.



2023. ápr. 14. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen elfutna rajta az más kérdés, hogy milyen grafikai beállítások mellett tudnád játszani. Amúgy az intel iris plus mellett mi az a 8 GB-t amit írtál? Tudtommal integrált videokártyákban nincs vram.
2023. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Állítolag annyi rammal dolgozik vagy valahogy így mondta haver,én nem ismerem a laptopokat.Nem nekem kellene amúgy se csak én nekem van Gyk fiókom szóval én lettem a kiválasztot kérdező :D Akkor lényeg a lényegben el kellene neki futnia
2023. ápr. 14. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen és igen ahogy írod csak egy kicsit utána kellett néznem.
2023. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rettentő szépen köszönöm hogy utána néztél na és ha még annyit kérdezhetnék kb mennyire vinné?Milyen beállításokkal?
2023. ápr. 14. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Low graphics-on biztos elmegy Medium-on talán ha kikapcsolsz pár dolgot akkor elmehet, magasabbon nem hiszem, hogy menne. Amúgy arra írtam, hogy utána néztem, hogy az integrált kártyáknak néztem utána mert ez a plus széria kimaradt teljesen az életemből.
2023. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem,nagyon szépen köszönöm hogy segítettél :) Akkor annyit mondok neki hogy kb közepesen megkötésekkel menni fog
2023. ápr. 14. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!