Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 11,Streamen vásárolt...

Windows 11,Streamen vásárolt Syberia 1,2 játék miért nem indul?

Figyelt kérdés
Előre is sorry nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz..laptopra töltöttem le windows 10 volt rajta egyszer kérdezte hogy frissitem e 11re,azóta elméletileg windows 11.?A syberia 3 fut simán az 1 és 2 pedig indul de egy fekete teljes képernyőt aztán vissza dobja egy fekete kis ablakra,ennyi történik.Frissitve van a gép,eszközkezelőben elméletileg a hang és videokártyara friss az illesztőpprogram. mi lehet a baj?

2023. ápr. 19. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első játék több, a második épphogy 20 éves kiadás. Ilyenkor már előfordulnak kompatibilitási problémák, mert a játékot régi rendszerekre írták.

Rögtön ki van tűzve a közösségi fórumba egy 150+ kommentes kérdés a Win10-es futtatási problémáról és megoldásról:

[link]

2023. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
GOG veziókat érdemes az iylen régebbi játékokból azok előre meg vannak csinálva úgy, hogy fussana szépen.
2023. ápr. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első, köszi próbáltam végig futni elég sok mindent, de eddig semmi nem használt.

Köszi 2. lehet majd megnezem azt. 😊

2023. ápr. 20. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem simán megy a STREAM-es Syberia 1-2, nem tudom, Nálad mi lehet a gond.
2023. aug. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*STEAM-es
2023. aug. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!