Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A magyar chatgpt-vel melyik...

A magyar chatgpt-vel melyik weboldalon lehet beszélni?

Figyelt kérdés
Vagy melyik az az applikáció amibe magyarul lehet vele beszélni?

2023. máj. 9. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
2023. máj. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

A chatgpt tud minden nyelven, amin trenírozták, így magyarul is. Nincs külön oldala nyelvek szerint. Magyarul írsz neki, akkor magyarul válaszol.


#1 oldalon kívül beszélhetsz vele még a bing chat-ben is. A bing chat valamivel fejlettebb, a 4.0 verziót használja. Az openai oldalán csak a 3.5 verzió megy, és friss információkhoz nem fér hozzá.

A bing chat hátránya, hogy inkább csak rövid válaszokat ad. Tehát kifejtős témák esetén jobb az openai. A bing chat előnye tehát, hogy rálát aktuális eseményekre is. Nekem nagyon tetszik, hogy ír hivatkozásokat is, így rögtön ellenőrizheted, hogy a forrása hiteles-e. Ez openai oldalon nincs meg, és irtó sok hülyeséget szokott összehordani.


Én többet használom az openai oldalt. Hiába lát rá, és használ fejlettebb verziót a bing chat, szerintem túl korlátozottak a képességei. De persze ez attól függ mire szeretnél választ kapni.

2023. máj. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem tőle tud-e magyarul? Természetesen igennel válaszolt. Ezután írtam neki, akkor folytassuk magyarul, erre már magyarul válaszolt. De nem kell magyarázkodni, csak írj magyar nyelven, megérti.
2023. máj. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!