Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 11 pro-t érdemes...

Windows 11 pro-t érdemes telepíteni internettel vagy inkább húzzam ki a netet a gépből?

Figyelt kérdés
ha internett kapcsolatal telepítem akkor okoz valami bugot vagy stabilitás beli problémát vagy kerükljem meg hogy internetre erőltessen a win 11? és használható már a win 11 megjelenése óta gonolok itt hibák bugogk ilyesmi játékra filmezni irodai munkára lenne használva

2023. máj. 15. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Dilettánsok inkább ne fogjanak bele.
2023. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
76%

A telepítéshez nem kell internet, flashdrive-on rajta van a win11 telepítő prgm. Majd utána a frissítések fogadásához kell net.

Hát én hagytam volna még azt a win 10-et , állítólag 2025- ig jönnek rá a bizt.update-ek. A win11 még nem forta ki magát , vannak hibák, nagy rendszer követelménye van, szerintem nem éri meg.

2023. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
2025.12.31. ig én maradnék win10 en. 🙂
2023. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen mindegy, hogy internettel vagy nélküli telepíted. A Win10 egyébként jobb.
2023. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 P.O.C. ***** válasza:
32%

Konkrétan mindegy. Mikor benne hagytam a kábelt, akkor telepített úgymond frissítéseket telepítés közben, de miután feltelepült a rendszer utána a Windows Update ugyan úgy talált még egy csomót. Szóval nem tudom akkor milyen frissítéseket telepített.

Ha Offline helyi fiókat akarsz 11 pro -ban simán lehet csinálni, akkor is ha van van dugva a kábel. Home -nál kellett trükközni, hogy akkor kellett kihúzni a kábelt miután a fiók létrehozásánál a tovább gombra kattintottál.


Egyébként totál hülyeség amit előttem írnak, semmivel sem rosszabb a 11 a 10-nél. Laptopon és asztali gépen is azt használom megjelenése óta. Munka, netezés, játék. Sehol nem okozott még csalódást.

Van ez a mizéria a CPU támogatás ügyileg és ezt szerintem sokan nem tudják elengedni. Egyébként akárhány tesztet megnézel forma forma, egyikben a Windows 10 teljesít jobban, a másikban meg a 11. De konkrétan hajszálakkal.

2023. máj. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
5 kinézetileg egy hányadék
2023. máj. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 P.O.C. ***** válasza:
31%
#6: Ízlések és pofonok, nekem tetszik. Ez ennyire relatív, mint hogy valakinek szőke nők tetszenek valakinek meg a vörösek. Nem az fogja eldönteni hogy teljesít az ágyban. Az informatikában sem egy szépségverseny fogja eldönteni, hogy egy termék hogy funkcionál.
2023. máj. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Win11-et sem internettel, sem anélkül nem érdemes telepíteni. Annál még a 10 is jobb. Ha régi géped van, még a 7-essel is megpróbálkozhatsz, az az utolsó használható vindóz. Ha újabb a géped, akkor inkább 10, mert a 7-hez nem lesz driver.
2023. máj. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"internett kapcsolatal"

Ez a két szó mindent elmond.

2023. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Thunderfairy ***** válasza:
59%
Én már Linuxra váltottam. Ha viszont Windows-ba gondolkodunk akkor maradj a Win 10 Pro-nál.
2023. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!