Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gép magától kikapcsol, mit...

A gép magától kikapcsol, mit lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Hali!

Lenne egy olyan problémám hogy egy pár apja el kezdett rosszalkodni a gépem, konkrétan az a gond vele hogy szinte egyáltalán nem tudom már beinditani. Elöször mikor jelentkezett a probléma akkor az volt hogy mikor kapcsoltam volna be a gépet egyszerűen nem reagált. Akkor azt csináltam vele hogy a gépház elején található rácsokat leszedtem és a bekapcsoló gombnál a vezetékeket megmozgattam majd próba, akkor ez működött is és elindult a gép majd kihozott egy olan lehetőséget hogy tudom futtatni normál módban és volt valamilyen javitó repair mód. Gondoltam azt választom ki és jó is lesz. Egy jó másfél perc alatt lefuttatott vlami javtást és újra inditotta a gépet. Utána elindult normálisan a gép tudnam vele normálisan dolgozgatni (windows7 operációs rendszerem van még mielött elfelejtem leirni). Másnap megint jelentkezett a probléma de akkor igazából ne tudtam vele foglalkozni mert épp hogy haza értem már rohantam is Pestre. No ma megint jelentkezett a probléma és csak egyszer sikerült eddig reggel óta beindtani gépet, akkor is kihozta ezt a repair lehetőséget de akkor a normál módot választottam és addig jutott el hogy a windows töltés képernyőjét behozta majd váratlanul leállt és azóta semmi. Teljesen tanácstalan vagyok, eddig sose kapcsot ki így magától, és most sem ahogy elkezdődött ez a probléma akkor se kacsolta ki miközben dolgoztam vagy éppen játszottam rajta. Nem tudom mi lehet probléma... ma este vagy legkésőbb holnap estére kéne a gép mert amin most írok laptopon nincsenek rajta azok a dolgok amik kellenének. Google-be rákerestem a problémára, olvastam olyat hogy valami túlságosan felmelegedik és az okozza, de az kivan zárva. Olyat is olvastam hogy vírus is okozhatja ezt amit még akár lehetségesnek is tartok. De lehet hogy valami hardweres probléma okozza a gondot. Próbáltam már azokat hogy a gépben a kábeleket megmozgattam, a csatlakozókat szét majd újra öszedugtam de semmi.

Remélem valki tud segíteni mert teljesentanácstalan vagyok.

Köszönöm előre is.


2010. okt. 10. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg tedd be a Win7 telepítőlemezét, majd egy javítást elvégezni. Vagy nem hűt megfelelően (procin hőpaszta, vagy ventilátor), Ezetleg érintkezési problémák...így neten keresztül nehéz megállapítani, főleg nekem:D, esetleg egy közeli szerelő, hozzáértő, szervíz.
2010. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Táp vagy alaplap csere.
2013. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!