Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám legokosabban...

Hogyan tudnám legokosabban elbírálni, mennyit érhet nft-ként egy digitális festmény?

Figyelt kérdés

Valamint, hogyan kezdhetnék neki digitális festmények nft-ként való árúsítását?


Néztem már videókat róla, és olvastam leírásokat, de még mindig ködösen van előttem ez a téma. Jelenleg egy ~ 60 órás festmény eladásán gondolkodom, de még sosem csináltam pénzt ilyesmiből, mert nem vagyok hivatásos. :) Gondoltam hátha ti ügyesebben el tudjátok magyarázni ennek a menetét, vagy hogy nagyjából mik a rálátások - válaszaitokat előre is köszönöm szépen! :)



2023. máj. 25. 15:41
 1/5 A kérdező kommentje:
árusításának* :D
2023. máj. 25. 15:45
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
nft xd hallot dolog, halott volt és halott is marad.
2023. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerve az NFT-k eddigi történetét: minél ocsmányabb, annál többet ér. Ha esztétikailag egy nagy nulla, és a színvonala olyan, amit egy általános iskolás is felül tud múlni MS Paintben, akkor akár sokmilliót is érhet.

Ha ki is néz valahogy, akko minimális, amit adnának érte.

Tudom, hogy úgy promózzák az NFT-ket, hogy ez mennyire jó a digitális alkotóknak, meg a szárnyaikat próbálgató művészeknek, de ez csak a marketing. A valóság pont az ellenkezője. Ráadásul a legtöbb NFT-piactér pofátlanul meg is sarcol, elég komoly pénzeket elkérhetnek csak azért, hogy egyáltalán árulhasd az alkotásaidat.

2023. máj. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagy SUB számmal rendelkező taknyot megfizetsz, hogy reklámozza be, ha sok a SUB-ja, akkor nagy valószínűséggel lesz közöttük retardált, aki fizet az NFT-ért.

A másik módszer pedig, hogy saját magadtól veszed meg irdatlan összegekért +++ megfizeted az újságírókat, hajpólókat, SUB overlordokat, hogy írjanak rólad kamu cikket, illetve az NFT-dről, persze nem megemlítve miszerint FIZETETT HIRDETÉS!

2023. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 percnél 533 millió USD-ért NFT :)


https://www.youtube.com/watch?v=-E1Q2i6nM98

2023. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!