Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megváltoztatni...

Archangel kérdése:

Hogyan tudnám megváltoztatni a laptop billentyűzet kiosztását?

Figyelt kérdés

egy Dell studio 1555-ösöm van, s rendkívül el van rontva számomra a billentyűzetkiosztása.

Játékokra is használom, ahol f1-f12 fontos funkciót tölt be, de ezen a laptopon az a sor, ahol ezek vannak, elsődlegesként mást csinál (f2 pl kikapcsolja a wifit, ami egy netes játékban kicsit ciki...)

Eléggé lelassít, ha örökké fn-el kell ezeket használnom, nem beszélve arról, hogy gyakran véletlen elfelejtem, aztán máris ott a gond.

Van erre valami megoldás?


2010. okt. 11. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
BIOS-ban tudod, a beállitás nevére nem emlékszem, de fateromnak 1564-ese van, ott kell bogarászni.
2010. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bill. drivert kellene felrakni szerintem.
2010. okt. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt akartam mondani, neki is hasonlója van, megcsináltam neki, szóval biztosan a BIOS-ban kell valamit átállitani :)
2010. okt. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

10:29-nek

egy laptophoz? windows 7 alapból felrak minden szükségeset szerintem.

Magán a laptopon is úgy van ráfestve, hogy elsődlegesként a máskor másodlagos funkciók tartoznak (wifi ki-be, fényerő, hangerő,stb)

2010. okt. 11. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez így is van. A windows hozzárendel egy drivert, de ahogy te is látod nem teljesen jól. Valszeg realtek chip van a gépben szóval keress csak gyári drivert.
2010. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

keyboard remapper

ez egy program anivel be tudod magadnak állítani a kívánt kiosztásra.

üdv

2010. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!