Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 11-ben hogy tudom...

Windows 11-ben hogy tudom beállítani, hogy a tálcán ne csak egy kis ikon legyen a megnyitott alkalmazás?

Figyelt kérdés
Korábban Windows 10-et használtam és ott úgy volt beállítva, hogy ha megnyitok egy alkalmazást, úgy az a tálcán egy kicsit szélesebb gomb lesz mellette a felirattal. Illetve ha mondjuk több Word dokumentumot nyitok meg, akkor mindegyiknek volt saját gombja a tálcán. Most viszont tönkrement a gépem és az újon már Winows 11 van, viszont nem találom azt a beállítást amivel ezt be lehetne így állítani, csak egy kis vonalka jelzi a gombnál, hogy az éppen futó alkalmazás, illetve hogy több dokumentum is meg van nyitva benne. Ez pedig nagyon zavaró. Ugye nem visszafelé fejlesztette a Windowst a Mirosoft? Ha nem, akkor hol lehet ezt beállítani?

2023. máj. 30. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem fejlesztette viszafelé. Nincs ilyen beállítás.
2023. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nincs ilyen beállítás, akkor lebutították az új verziót, tehát elrontották, visszafelé fejlesztették.
2023. máj. 30. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Szerinted. Az értelmes ember meg úgy használja a lehetőségeket ahogy kell: ha bénázni akarsz, akkor ráviszed az egérmutatós és kész. Ha nem akarsz, akkor használod a remekül felújított ablak és desktop menedzsert. Abszolút felesleges, csak a helyet foglaló legacy szar volt az a nézet.
2023. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A jövőben lesz ilyen beállítás.
2023. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Igen, visszafelé fejlesztették ezt is.

#3 Eddig sem volt kötelező ezt a beállítást használni, sőt, alapértelmezett sem volt. Nekem is jobban tetszett úgy. Téged miért zavart, hogy be lehetett ilyet állítani?

2023. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!