Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért illegális kritizálni a...

Miért illegális kritizálni a linuxot?

Figyelt kérdés
Leírtam hogy egy sz*r aztán törölték a kérdést

2023. jún. 14. 09:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/419 anonim ***** válasza:
100%
Mert az oldal kerdesek kiirasara szolgal. Az, hogy leirod, hogy szerinted szar a linux, nem kerdes.
2023. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/419 anonim ***** válasza:
89%

1. mert nem kérdés

2. mert trágár

3. mert attól, hogy te nem tudod használni, még nem feltétlenül rossz

2023. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/419 anonim ***** válasza:
87%
Én ugyan nem vagyok Linux-fan, 15 éve nem használtam, de lesz*rozni ilyen komplex rendszereket, vagy bármit, mert pár dolog nem tetszik benne, vagy nem olyan gördülékeny, mint máshol, nem vall túl éles elmére, mert ez sokkal egyszerűbb, mint konkrét dolgokat kritizálni. Ha valami nem hatékonyan, vagy egyáltalán nem működik, esetleg kényelmetlen, ilyesmi, arra talán lehet ezt mondani.
2023. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/419 anonim ***** válasza:
87%
Egy Suzuki Swiftet simán elvezetek. Egy F1-es Ferrarival elindulni is csak segítséggel tudok, aztán az első kanyarban falnak megyek vele. Tehát a Suzuki Swift jobb, mint az F1-es Ferrari.
2023. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/419 A kérdező kommentje:

mert pár dolog nem tetszik benne"


Részletesen leírtam hogy olyan alap dolgok se működnek a szutyok linuxon mint pl wifi, gpu, a windowsos programok 90%-a stb. Tetszik, csakhát sz*r.


Az meg hogy mindent konzolból kell telepíteni nagyon béna.

2023. jún. 14. 09:55
 6/419 gentoojedi ***** válasza:
81%

A linux egyik nagy előnye, hogy megválogatja a felhasználóit. Egy rendszer, ami soha nem lesz populáris. És ez így van jól.


A kérdezőnek javaslom, próbálja ki a következő rendszereket:

- Valamilyen BSD, mondjuk FreeBSD

- Haiku

- BEOS

- ReactOs

- Solaris


Ha ezeket mind fel tudod telepíteni, akkor elhiszem, hogy vagy olyan tudásszinten, hogy szakszerű érvrendszerrel állj elő a linux ekézésével kapcsolatban.

2023. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/419 gentoojedi ***** válasza:
86%

#5

"Az meg hogy mindent konzolból kell telepíteni nagyon béna."


Ez kb Gentoora/Funtoora meg LFS-re igaz. Ja és Arch linuxra. De ezeket amúgy sem kezdőknek ajánlják. Az való igaz, hogy wifi meg nyomtató meg még pár dolog alapból nem megy rajta, persze olyan is van (főleg nyomtatónál), hogy soha nem is fog. Az nem a linux hibája, hogy nem csinál a gyártó drivert hozzá.


A Windowsos programoknak miért kellene mennie linuxon? Nem arra lett írva. Van rengeteg alternatív program linuxra. Ha kifejezetten olyan speciális programot vagy játékot szeretnél használni, akkor használj Windowst.

2023. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/419 A kérdező kommentje:

Ubuntu, mint, fedora több verzióját kipróbáltam több féle gépen. Mindig van valami baja.


Windowst felrakom és azonnal megy minden. Felesleges a linux-al bohóckodni.

2023. jún. 14. 10:07
 9/419 anonim ***** válasza:
92%

Akkor minek szidod?


Nekem meg pont linuxszal van kevesebb szívásom. Laptopomon azon minden driver fent volt, windowson meg ethernet drivert külön kellett telepíteni

2023. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/419 anonim ***** válasza:
97%

Az, hogy neked nem kényelmes nem jelenti azt, hogy nem jó. Én pl. szeretek mindent CLI-ből csinálni (Windows-on is), mert nekem az a legkényelmesebb és leggyorsabb, de nem mondom azt, hogy aki nem így csinálja az idióta.


Az meg, hogy a Windows programok nem futnak egy másik operációs rendszeren nem tudom mióta csodálkozás tárgya... :-) Körtéből nem sütünk almás pitét.


Van miért kritizálni a Linuxot (is), de ex katedra kijelenteni, hogy szr, az túlzás és persze nem is igaz.

2023. jún. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!