Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért éri meg Windows 10-röl...

Miért éri meg Windows 10-röl Ubuntura váltani?

Figyelt kérdés

2023. jún. 18. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek megéri, valakinek nem. Ha mondjuk olyan rendszert szeretnél, ami mindenféle licensz vásárlása nélkül is teljesen ingyenesen használható, amit könnyű telepíteni és karban tartani, ami több éves használat után sem lassul be, ami nyílt forráskódú, amin teljesen letiltható a telemetria, amire kevés vírus van, akkor az Ubuntu vagy bármilyen Linux disztró jó választás lehet.
2023. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
Nem éri meg.
2023. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
Nem éri meg
2023. jún. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Mert az Ubuntu használható.
2023. jún. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Thunderfairy ***** válasza:
79%
Inkább Linux Mint-re váltsál. Sokan panaszkodnak az Ubuntura hogy sok a hiba benne. Egyébként ha megtanulod a linux-ot, hozzáértés fügvényébe választot disztro, akkor megszereted majd és rá se fogsz többet nézni a Win 10-re. Jókat lehet ám örvendezni időnként amikor jönnek a face cikkek a windows hibáiról hogy neked ehhez már semmi közöd. Egy Linux Mint-et javasolnék inkább. ÉS IGEN, MEGÉRI VÁLTANI. De ne egy ingyen windows-nak nézd a rendszert mert akkor vissza fogsz menekülni a windows-hóz. Például itt nincs Microsoft Office. Van viszont LibreOffice, openoffice, wpsoffice, stb.Adj időt magadnak hogy megtanuld a linux használatát.
2023. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Tom Benko ***** válasza:
83%
Megszabadulsz egy csomó irracionális tevékenységtől. Kiszámíthatóbb, stabilabb a rendszer működése. Nagyobb az uralmad a rendszer felett. Szebb.
2023. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem éri meg, csak ha nincs jobb dolgod, és direkt szívatni akarod magad.
2023. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vicces. Több evig voltam stabil win user. Néha kikacsingattam a linuxra, de a jatekok hianya miatt mindig viszazertem. De iden teljes mertekben valtottam. Rajottem, hogy sokal hamarabb be lehet allitani egy linux rendszert, mint egy windowst, ami utanna atomstabilan, megbizhatoan fut. Olyannyira, hogy csak használni kell. Evekig mokoltam a windows kulonbozo valtozatait. Azt az idot, tudast ha beleteszed egy linuxba, sokkal inkabb megterul.
2023. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
"sokal hamarabb be lehet allitani egy linux rendszert, mint egy windowst" - Azért ezt fejtsd ki, mit "állítottál be" a Windowson és mennyi ideig tartott.
2023. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Finomhangolások, telemetria letiltása stb.
2023. aug. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!