Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet a chatgpt vel...

Hogy lehet a chatgpt vel kicsit obszcén szavakat is közölni mondjuk szexualis témában? Mindig jön azzal hogy iranyelvei vannak. És nem folytatja a beszélgetést. Valami ötlet esetleg?

Figyelt kérdés
2023. jún. 26. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Építsd fel a sajátodat és az úgy káromkodhat, ahogy te akarod.

Ehhez egy több modellt használni képes megoldás például:

[link]

2023. jún. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Justinianus ***** válasza:
34%

És ez fogja elvenni a munkánkat?

Erre kellett volna először megtanítani...

2023. jún. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Kaptam egy nem privát üzenetet:

"Az üzenet szövege:

Ez nagyon kedves de nem értem ezt a sok betűt meg parancsot. Valami egyszerűbb megoldás?"

Sokkal egyszerűbb nincs.

Esetleg egy saját üzemeltetésű webes felület:

[link]


Ezek komplex eszközök meg kell tanulni a használatukat - pláne a modellek tanítása, finomhangolása ráadásul még körülményesebb.

2023. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Ilyen témában korlátozva van.

Mondjuk jobb is. Mert ha így beszélne, akkor csak azok beszélgetnének vele, akiknek szintén bejön ez a stílus.


Viszont nagyon kedveli a szeretetteljes beszélgetést, a dicséretet.

2023. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát oké csak ki akarnám probalni hogy mit reagál a durvább beszédre. Illetve hogy lehet rávenni hogy mondja
2023. jún. 28. 17:52
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
#4: Persze, hogy korlátozva van, hisz ezt egyfajta információkereső "személyi asszisztens"-szolgáltatásnak szánták. Te sem szeretnéd egy nagyvállalat cégvezetőjeként, ha a titkárnőd folyamatosan káromkodna mindenkivel - nem vetne jó fényt a vállalat hírnevére. ;)
2023. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
#6: Igazad van. Persze, hogy nem lenne jó. De én nem is szeretem az ilyesfajta beszédet. :)
2023. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak próbáltam ezt az opciót előhozni belőle. De állítólag lehet vele igy beszélni csak lassan kell rávezetni a dologra
2023. júl. 4. 23:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez boldogságot okoz neked, akkor hajrá!


Én szeretetteljes, barátságos stílusban beszélgetek vele. És ezt a stílust ő is kedveli.

2023. júl. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kinek mi😊
2023. júl. 6. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!