Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha több wattos a táp mint...

Ha több wattos a táp mint amennyire szükség van a gépnek akkor baja lesz?

Figyelt kérdés
Egy 700 wattos tápegységet vennék, hogy a későbbiekben tudjam táp csere nélkül fejleszteni a gépet.

2023. júl. 6. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja.

A több watt csak lehetőség, én próbára csak magát a tápot is be tudom kapcsolni, csak a ventilátora megy.. Ez egy alappróba.

2023. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Okés, köszi
2023. júl. 6. 15:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz.
2023. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szirty ***** válasza:
100%

Ha a szatyor 20 kg-ot bír el én meg 10 kg krumpolit viszek vele akkor baja lesz a szatyornak?


Ha több kilogrammos a szatyor mint amennyire a krumplinak szüksége van akkor baja lesz? :)

2023. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Ezt nem úgy mondják, hogy "több wattos", hanem nagyobb teljesítményű.

Az emberre sem mondják, hogy "több centis", hanem nagyobb a magassága.

Sajnos ez ilyen népi butaság, a "több voltos, több amperos" mert az emberek így kerülik meg, hogy nincs fogalmuk feszültségről, áramról.

Nekünk ezt még tanították általánosban, hogy így fogalmazni csúnya dolog. Még a "spanyolban nyaraltam" és hasonló undorító dolgok.

2023. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 erre a hozzászólásra kár volt az idődet pazarolni.

Egyébként ha már ennyire kukacoskodunk, azt sem hallottam még soha hogy nagyobb a magassága, ellenben azt hogy magasabb már sokkal inkább fedi a valóságot. A több centivel sincs semmi probléma. Ahogyan a több wattal sincs.

2023. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Tudtam, hogy ez lesz, tehát szándékosan "pazaroltam" az időm, tettem már korábban, teszem ezután is.

Ha így nézzük, feleslegesen magyarázol nekem, csak időd pazarolod.

Egészen biztos, hogy kultúra és intelligencia szempontjából nekem van igazam, tehát felesleges volt trollkodni.

De a trollok már csak ilyenek...

2023. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szirty ***** válasza:

"Ahogyan a több wattal sincs."


Nagyobb a wattszáma. Nem úgy mondják? :)

2023. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Nyugodtan "leszavazhatsz", ha eddig nem vetted volna észre, akkor felhívnám a figyelmet, én még arra sem méltatom az ilyeneket, hogy leminősítsem.

Egyszerűen megalázónak érzem, hogy ilyen gyerekes ostoba játékba belemenjek.

Nagyon szánalmas, hogy valakik ebben élik ki magukat.

Most aztán "jól odaszúrtál", gratulálok!

Nyomjad ezt is kispajtás, engem soha nem érdekelt a saját minősítésem, csupán az emberi butaság és alattomosság, ami nem szimpatikus.

2023. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj szegénykém de megsértődtél😃
2023. júl. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!