Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a az alaplapom...

Mit tegyek ha a az alaplapom (z77x-d3h) nem támogatja a scure boot-ot, de a Vanguard (Valorant anti-cheat programja) meg panaszkodik, hogy kell neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a teljes story. Van egy régi konfigom.

Alaplap: z77x-d3h

CPU: i7 4770

GPU: gtx 770 ti (csak ideiglenes, az rx580 nem rég ment tönkre :'( )

RAM: 28 GB


Bőven futtatná a Valorantot...De hiába keresem a secure boot opciót nem találom. Látezik, az hogy egy aránylag jó és korához képest fejlett alaplap ne tudná a secure boot-ot? Még a TPM nek is van helye, mint beszerelhető külsős chip. És nem fut a játék. Ilyenkor mit lehet tenni?



#Valorant #z77x-d3h
2023. júl. 28. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
2023. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon hogy a linkelt videó teljesen más lapra szól.
2023. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tölts le új biost és frissíts. F18g-től már támogatott a secure boot:

[link]

2023. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Felraktam az F18 at. Azt írja támogatja az Secure boot-ot. Kerestem még nem találtam... Biztos ott van valahol, vagy nagyon el van dugva vagy máshogy hívjak. De az már egy jó pont, hogy rendszerinfóban azt írja, hogy ki van kapcsolva, nem pedig, hogy "nem támogatott"

Köszönöm <3

2023. júl. 29. 05:41
 5/6 CspCsj ***** válasza:
Nálam nincs secure boot (i5-3470) és megy a Valorant. (unokaöcsém jön át néha, amikor otthon eltiltják, pár napja is játszott vele)
2023. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kardomba dőlnék.. 😜
dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!