Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt a VLC-vel?

Mi történt a VLC-vel?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az, hogy egy DVD-t másoltam át magamnak (tudom, elavult technika, szennyezem a környezetemet, stb.), és az eredeti DVD-t lejátssza a VLC hiba nélkül, a másoltat már nem (tehát nem is a másolásvédelem a ludas), viszont az asztali lejátszó meg hiba nélkül viszi. Ez a VLC hibája vagy valamit én rontottam el?

2023. aug. 23. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan dvd-ről beszélünk, ami video_ts, és audio_ts mappákat tartalmaz. A Video_ts mappából ugye mindent átmásoltál? Ugyanis vannak benne olyan fájlok, amelyek nagyon kellenek a vlc-nek.
2023. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

Én helyedben DVD Shrink-el grebbelném le róla a videót 1db nem újratómörített .vob fileba (mpeg2), majd valamivel a vob filet átkonvertálnám mkv-ba. Az AC3 hangot viszont tilos konvertálgatni, az egy az egyben átemelendő mérethelyesen.

A felbontás mindig maradjon az eredeti 720 x 576, az mkv fileban megadható hogy ezt 16:9 vagy 4:3 arányúként kezelje.

2023. aug. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, rendes video dvd. csak igazából az asztali lejátszó rendesen viszi a nyelveket meg a feliratot, a vlc-ben meg ha váltanék nyelvet, valami hibaüzenetet ír ki
2023. aug. 24. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!