Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom kiszedni a papírt a nyomtatóból?

Figyelt kérdés
Bár nem tudom mit csináltam rosszul, sajnos a papír egyik fele rendkívül beleakadt a nyomtatóba. Hátulról nyitható? Mi van ha sehogy sem jön ki? (Olyan nincs, hogy elromlott mert a laminálót is én rontottam el) Ilyesmire van garancia? Mennyi idő a garancia? Van olyan ember aki ilyesmivel foglalkozik?

2023. szept. 4. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen típusú nyomtató?
2023. szept. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha be tudott szorulni, akkor visszafelé húzva ki is tud jönni.
2023. szept. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hátrafele lehet kihúzni, ezt írják a felhasználásii kézikönyvek. Ne erőltesd elölről, ha jót akarsz, hátul leszeded a borítást és kihúzod!
2023. szept. 4. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van, hogy valamit le kell nyomni, vagy hasonló, hogy kihúzhasd valamilyen irányba.
2023. szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen nyomtató. De igen, van erre is rendes szerviz, mi Pécsett pl. mindennel is foglalkozunk. IT rendszergazdai szolgáltatás, irodatechnika (nyomtató) szerviz, PC/laptop szerviz, kiskereskedelem, stb..


Ha nagy nyomtatóról van szó, akkor ott egyszerűbb a művelet, mert fel vannak készülve erre a gyártók, és nyitható majdnem minden irányból a nyomtató. Elég gyakori probléma a papírelakadás, még egy új nyomtatónál is.

Ha kis asztali gépről van szó, ott azért picit nehezebb a dolog, mert ha nem férsz hozzá, akkor szét kell szedned, ebben az esetben viszont ugrik a garancia… tudni kellene milyen nyomtató, úgy többet lehet segíteni..

2023. szept. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne szedd ki.
2023. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy Epson L3251 nyomtatóról van szó.
2023. szept. 5. 08:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm azt az egyszerű választ, miszerint ne szedjem ki, ez remek ötlet, csak sajnos így nem működik a készülék.
2023. szept. 5. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!