Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A munkahelyemen van továbbképz...

A munkahelyemen van továbbképzési lehetőség és volna lehetőségem szoftvertesztelőnek tanulni, de nem találtam egyelőre megfelelő iskolát?

Figyelt kérdés

300.000 Ft vissza nem térítendő képzési díjjal támogatja IT területen a munkáltatóm a dolgozóit. Az én esetemben csak akkor, ha képzés után az ISTQB minősítést megszerzem.


A masterfielden kívül esetleg tudtok ajánlani iskolát, ami online is végezhető?


Csak összehasonlításképp, de óraszámot tekintve egyelőre a masterfield tűnik legjobbnak


2023. szept. 6. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt van a (régi OKJ-nek nevezett) felnőttoktatás keretén belül is tanulható "szoftverfejlesztő és tesztelő" képzés:

[link]

másrészt - ha már ISTQB - vannak vizsgafelkészítők:

[link]

[link]

2023. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, sajnos az államis- / arról már lemaradtam, mert 25 éves korig támogatott.


A felkészítő meg annak jó, aki már elvégzett mondjuk egy ilyet, mint amivel én is szemezek és vizsga előtt még szeretne konkrétan a vizsgára felkészítőt.

2023. szept. 6. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Testerlab, hogy jó e vagy sem,nem tudom.
2023. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!