Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Otthon tudom-e telepíteni USB...

Otthon tudom-e telepíteni USB adarhordozóról a Windows 11 Home verzió?

Figyelt kérdés

Új laptopot veszek a közeljövőben, amin nincs Operációs rendszer. A kérdésem hogy ha én meg eszem USB-n a Windows 11 home-ot előre és amikor a gép megérkezik rá tudom ezt én itthon rakni vagy inkább vigyem informatikushoz?

Előljáróban nem vagyok informatikus de kiismerem magam a gépekben és az elektronikai eszközökben. Ezért kérlek hogy a troll és lenéző válaszolók kíméljenek.

Köszönöm előre is a segítséget!



2023. szept. 10. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy milyen USB-t ettél meg, de a Wint letöltheted innen: [link]
2023. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy rá.

Dícséretes, hogy eredeti, valóban legális Windowst veszel hozzá telepítő médián és nem egy pár ezer Forintos szürke kulcsot. :)


Ha NoOS van a gépen, akkor csak bedugod a pendrive-ot és automatikusan elkezdődik a telepítése a Win11-nek, ha FreeDOS van rajta, akkor elő kell keresned a laptophoz való boot menu gombot és kiválasztani hogy a pendrive-ról induljon a boot (Delleknél F12, HP-nál ESC, Lenovonál van egy kis tűvel benyomható gomb az oldalán, vagy ThinkPad-nál ENTER, ASUS-nál, Acer-nél F2 általában...).

2023. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Ha online letöltöm az Op. rendszert akkor tehát saját pendrive-ról is tudom telepíteni az új gépre, ha jól értem....

2023. szept. 10. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, de aktiválnod attól még kell, mivel amit hivatalosan letöltesz az próbaverzió
2023. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volna olcsóbb Windows-os gépet venni? Egy hivatalos "dobozos" kulcs kb. 50.000 Ft. Az OEM csak kb. 20e.
2023. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!