Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Steam Előfizetés mit csinál...

A Steam Előfizetés mit csinál vagy mit tesz lehetővé vagy elérhetővé mire jó?

Figyelt kérdés

2023. szept. 14. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mihez pontosan? Mert van egy rakat előfizetéses szolgáltatás rajta.
2023. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy van olyan előfizetéses szolgáltatása amivel kapok eredeti játékokat használatra és amíg fizetem az előfizetést addig játszhatok velük?
2023. szept. 14. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
EA Play elérhető náluk.
2023. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább akkor Microsoft PC game pass, van benne 200-300 játék kb
2023. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De annak nagy része gyerek játék meg logikai meg ügysségi kártya puzzle engem meg csak az olyan játékok érdekelnek amiben van szex erőszak vér brutalítás káromkodás meg gyilkolászás meg aminek életszerű grafikája és lehet állítani benne a nehézségi fokot.
2023. szept. 14. 18:53
 6/7 A kérdező kommentje:

Meg amiben van harc meg verekedés.

Ilyenek.

2023. szept. 14. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:

5

Ezt honnan veszed? :D

Pl Doom eternal is benne van, ami nagyon erőszakos véres játék, de van benne sokkal több felnőtteknek szóló játék is. Egyébként a Microsoft oldalán fent van, hogy milyen játékok vannak a gamepassben.

2023. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!