Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja van a számítógépemnek,...

Mi baja van a számítógépemnek, és mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Win10, ha ez számít. Nem emlékszem hogy tegnap is csinálta-e, de ma pár percet tudtam használni, és utána hibaüzenetet kaptam (kék képernyő, "az eszköz hibát észlel ezért újraindul..." Video TDR failure). Ha kikapcsoltam a gépet, majd elindítottam, akkor tudtam használni megint pár percet (ha csak szimplán újraindítottam, nem tudott betölteni). Ezt eljátszottuk párszor. Aztán használtam kb. egy órát hiba nélkül, de úgy látszik ez betette neki a kaput mert a következő alkalommal már abszolút nem tudott elindulni. Végső kétségbeesésemben gondoltam oké akkor újratelepítem, hátha, erre kiírta hogy az alaphelyzetbe állás egy hiba miatt nem sikerült. Most ott tartunk, hogy ha elindítom, már az az első a monitoron, hogy "felkészülés az automatikus javításra", ami nyilván sehova nem vezet, és kiírja hogy "nem indult el megfelelően a számítógép". Szóval konkrétan semmit nem tudok vele kezdeni, a speciális lehetőségek menüben megadott opciók nem segítenek. Bármilyen segítségnek nagyon örülök :')

2023. szept. 17. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit írt ki a kékhalál előtt? Valami ilyesmit: 0x000000e vagy hasonló. EZ a kódszám a hiba forrása.
2023. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kék képernyő: [link]

[link]

2023. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!