Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Regisztráltam az Ncore-ra 2...

Fuxoló kérdése:

Regisztráltam az Ncore-ra 2 órája, hány óra múlva jön meg az aktiváló kód?

Figyelt kérdés

"Sikeres feliratkozás. Az email pár órán belül megérkezik."



Ezt írta az oldal.


2023. szept. 19. 08:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Kamu oldalra regisztráltál.
2023. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Az oldalra meghívóval lehet regisztrálni, az pedig azonnali hozzáférést kell, hogy biztosítson. Nincs szabad regisztrációja, amit utána aktiválni kell.

Ha nem .pro az oldal domainje, akkor átvertek. Ha fizettél érte, akkor átvertek. Ha azt írták, hogy csak 50-100 forint miközben egy emelt díjas SMS számot adtak meg mellé, akkor nemcsak átvertek, de még le is húztak vagy 2000 forinttal.

2023. szept. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Ide regisztráltam:


[link]


Így néz ki a regisztrációs dolog:


[link]


Működőképes.

2023. szept. 19. 08:19
 4/25 anonim ***** válasza:
52%

Kaptál meghívókódot valakitől, amit felhasználtál a regisztráció során?


Mert nekem ez kamu oldalnak tűnik. Nem így szokott kinézni a regisztráció.

2023. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem kaptam, opcionális volt, így hát nem kellett megadjam ha újra próbálok regisztrálni akkor azt írja, hogy már létezik a regisztrációm, vagyis, működött a regisztráció.


Nem kamu, ha regisztrálsz erre irányít át. Mivel így oldották meg a regisztrációt, hogy egy külön problema=405 ami ebben az esetben azt jelzi, hogy sikerült a regisztráció.


Újra regisztrálás ugyanazzal:

[link]

2023. szept. 19. 09:49
 6/25 anonim ***** válasza:
54%
Milyen weboldalon van az, ami a screenshoton látható? A hivatalos oldalon nem tudom elővarázsolni.
2023. szept. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

[link]


Ezen az oldalon. Nem kell elővarázsolni, le kell görgetni és ott lesz.

2023. szept. 19. 10:28
 8/25 anonim ***** válasza:
52%

Még lehet hamisítvány oldal, ami a kamu regisztrációs űrlap beküldése végén átirányít az igazi oldal egyik error oldalára. Ha átírod a számokat a linkben, 400-tól 406-ig az összes általános hibaoldal publikusan betölthető.


Az oldalra nincs nyitott regisztráció, így ha nem kaptál meghívót hanem egy regisztráció gombra kattintottál egy link megnyitása után, és az nem az ncore.pro volt, akkor még mindig átverés. De minimum adathalászat, mert kiadtad az e-mail címed, vagy akár a jelszavad is egy regisztrációs űrlapon, amit utána ellopnak. Ha ugyanazt a jelszót használod mindenhol és megadtad egy ilyen helyen, akkor mindenből ki tudnak forgatni.

2023. szept. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
#7: ezen az oldalon nem lehet semmit görgetni, és nincs regisztráció gomb. Azt írd le, hogy milyen oldalon indítottad el a regisztrációs folyamatot, ha NEM hívott meg senki. Máshogy nem lehet bekerülni az oldalra.
2023. szept. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Hagyjátok, ez egy troll. Megtalálta a hibaoldalak linkjét és azt linkelgeti. Mekkora májer!
2023. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!