Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tanulást kisegítő eszköznek...

Tanulást kisegítő eszköznek inkább tablet vagy laptop?

Figyelt kérdés

2023. szept. 21. 21:29
 1/6 anonim válasza:
100%
Laptop.
2023. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%

Kizárólagosan tanulásra én inkább tabletet vennék: sokkal könnyebb (egy laptop akár 3-4x nehezebb), ugyanúgy lehet billentyűzettel írni rajta, míg ceruzával kevés laptopon lehet írni / rajzolni (illusztrációk).

Ha az élet más területén nincs szükség a laptopra (mert mondjuk van asztali PC), akkor én biztosan nem vennék laptopot. Ugyanebben a cipőben járok én is, egyszerűbb lenne digitálisan jegyzetelni, viszont mivel a laptopot semmi másra nem használnám, így egy iPad lesz a befutó.

2023. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Laptop egyértelműen.


Tabletek általában nem olyan erőteljesek, mint a laptopok és sokkal több mindent tudsz csinálni egy laptopon.

2023. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen laptop.


Szöveget szerkeszteni, prezentációt készíteni, anyagot gyűjteni, esetleg nyomtatni... sokkal könnyebb laptopon. Egy kisebb méretű notebook vagy netbook pedig alig nehezebb, mint egy tablet.

2023. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aha, oké köszönöm. Még gondolkodok.
2023. szept. 22. 06:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, mit jelent a tanulást kisegítés, és összeget sem írtál, amit rászánnál. Ha sokat, és csak asztalnál ülve használnád, akkor laptop. Ha főleg olvasnál rajta, akkor elég egy tablet is.
2023. szept. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!