Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok a külföldi marketpl...

Hogy tudok a külföldi marketplace-en nézelődni?

Figyelt kérdés
Keresek egy régi fisher price játékot, amit itthon nem találok. Ebay-en találtam de nem szállít ide.
2023. szept. 22. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Marketplace-el sem mész sokra, mert a legtöbb ember nem postázz külföldre.
2023. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként a legegyszerűbb megoldás.

Marketplacen állítsd be az adott országot vagy az ország városát ahol nézelődni szeretnél. Én Angliában élek, de van amikor átállítom a város nevét Budapestre. Olyankor csak magyar termékeket mutat.

első vagyok

2023. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En sem Magyarorszagon lakom, es ha a Marketplacon erdeklödik valaki a hirdetett aruim irant külföldröl, azonnal törlöm, söt blokkolom, hogy többet ne tudjon irni. Ezek közismerten spam alakok, akik vagy lopnak egy facebook profilt, vagy csinalnak valahogy egy mas nevvel egy facebook profilt, hogy aztan az eladokat bizonyos trükkel becsapjak, penzt szedjenek ki belöle.
2023. okt. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!