Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 11 re érdemes beruházn...

Windows 11 re érdemes beruházni? ha igen hol?

Figyelt kérdés

vagy esetleg teljesen megfelelő még a win 10 is? még 2025 októberig az is jó elvileg, meg még az hosszabodhat is.

Illetve honnan érdemes venni?

G2A-n láttam ilyen 9600 ért win 11 kulcsot az mennyire megfelelő hogy ennyire "olcsó".

Vagy a CDkeysales oldal is ott van, azt ajánlották

pl a win 11 pro eredetiben ilyen 200 dodó nem? az vagy 76000 Ft.. rohadt sok!



2023. okt. 1. 04:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
én nem adok egy ftot sem érte, maradok a win10-en, ez legalább működik
2023. okt. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Windows 10-en nekem ingyenesnek mondja a váltást, de a kritikák alapján még ingyen sem kell. :D
2023. okt. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

annyira rossz?? huha

egyébként a win 10 sztem is jó

még fontosabb hogy ti honnan veszitek? honnan érdemes.. átvágott e már valamelyik oldal egy használt kulcsal ami próbaidős volt ilyenek.

2023. okt. 1. 05:20
 4/12 P.O.C. ***** válasza:
64%

Ne hallgass a károgókra! Már már divat lett köpködni! Nincs a Windows 11 -el az égvilágon már semmi baj. Voltak kezdeti nehézségek (mint ahogy a Windows 10-nél is voltak annó), de ez már a múlté. Semmivel nem rosszabb mint a 10. Sokan úgy blamálják, hogy ki sem próbálták, csak haverjük haverjának a haverja azt mondta nekik, nem jó. Vagy ha ki is próbálták 10+ éves hulladék gépükkel.


Én a laptopomon és az asztali gépemen is használom, játék + munka nekem stabil, minden fut rajta ami a 10 -esen futott, és egy cseppet sem rosszabbul.

Az áttérés Windows 10 -ről megy ingyenes. Ha a van a gépeden legális Windows 10, nem kell a webshopokat bújni.

Amúgy a kutya nem vesz már hivatalos helyről Windowst, ott vannak szürkezónás kulcsok egy menzás ebéd áráért.

2023. okt. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
A januári WIN 11-es upgrade óta a 11 stabilabb s gyorsabb mint a Win 10.Programozó vagyok,értek is a gépekhez.Win 10-ről érdemes váltani.Amúgy magánszemélynek egy eredeti licensz olyan 3-6000-ért már van.
2023. okt. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

"még fontosabb hogy ti honnan veszitek?"

Azt írtad, van Windows 10-ed.

2023. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5 ös 3-6 ezer???? hol? legolcsóbban 9 ezerért láttam g2a. esetleg írd le.


köszi a válaszokat am 1,2,4 nem én pontoztalak le titeket!

2023. okt. 1. 19:17
 8/12 P.O.C. ***** válasza:
2023. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

bocs de ebben annyira nem bízok :/

tuti frankó ez?

2023. okt. 4. 19:18
 10/12 P.O.C. ***** válasza:

Miben nem bízol?


Figyi, szerintem olcsó Windows nem létezik.


Szerintem a g2a, meg előszeretettel reklámoznak a Youtuberek a Cdkeyoffers, vagy azok amit itt a hardveraprón a magánszemélyek árulnak, tök mindegy melyik az mind szürkezóna. Szerintem nem legális egy se.


Egyetlen különbség van köztük, hogy nem egyforma vastagon fog a ceruzájuk, ami az árazást illeti. De lényegük ugyan az, kifizeted őket küldenek e-mailban egy kulcsot. Aktiválod a Windows vele, majd örülsz.


Vagy ez van, vagy megveszed vagyonokért hivatalos Microsoft viszonteladóktól.


Ez a kettő biztonságos módszer van, ami a gépedet illeti.


Vagy bevállalod az erő sötét oldalát, és elmélyülsz a 100% -ig illegális aktiválások műfajába.


Én is vettem már szürke kulcsot a software-codes.com -ról, a prohardver fórumon meg voltak győződve hogy full eredeti kulcsot árul, mindenkinek azt ajánlották. Vettem is tőlük egy Windows 10 pro retail -t. De nem is retail kulcsot küldtek, hanem Volume MAK -t, mikor megreklamáltam küldtek egy valóban retail kulcsot, az meg nem működött. Majd harmadikra kaptam működőt. De ezt meg letilthatta a Microsoft, mert újratelepítés után már nem tudtam vele aktiválni. Azóta már nem is árulnak Windows kulcsokat (minő meglepő).


Ennyit erről.

2023. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!