Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol ki normálisa...

Lord Poiuztreer kérdése:

Miért nem kapcsol ki normálisan a laptopom?

Figyelt kérdés

Napok óta ez van hogy rányomok a leállitás gombra ki is kapcsol de valamiért még kapja a külső egér az áramot meg a ventilátor is megy benne. De ami mutatja hogy dolgozik a laptop a világitó értesitő (szaknevén nem tudom mi az) az nem ég. Csak a power gombal tudom mindig kikapcsolni de azt is 2 percig kell nyomva tartanom.

Valaki tujda hogy mi lehet a probléma? Ennek hosszabb távon lesz valami baja?

Laptop: Asus X515JAB



#kikapcsolás #probléma #számítástechnika #laptop #Számítástechnika probléma
2023. okt. 2. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a Windows a ludas. Töröld az összes frissítést, amit tudsz, és ha úgy se javul meg, telepítsd újra!
2023. okt. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra. A power gombot csak ritkán lehet használni, pl lefagyás szerintem. Nem tesz jót a gépnek így.
2023. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!