Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a teljes beszélge...

Hogyan lehet a teljes beszélgetést törölni, mind két fél részéről a messenger alkalmazásban?

Figyelt kérdés
Segítség kéne! Az interneten már többször utána néztem, de csak azt találtam meg, hogy a magam részéről hogyan kell törölni az egész beszélgetést (az az mindent). Nekem inkább az a lényeg hogy a másik fél ne láthassa soha többet a beszélgetést. Valaki tudna segíteni, hogyan kell törölni mindent, úgy hogy ő se lásson soha többet a beszélgetésből? Előre is köszönöm!

2023. okt. 22. 00:30
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia! Sajnos ez nem lehetséges, az egyetlen módja annak, hogy a chatpartnered se lássa többé a chatet az, hogyha ő is kitörli saját magánál, erről pedig sajnos ő dönt.
2023. okt. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos? Dehogy sajnos.
2023. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az hogy sajnos e vagy nem az már csak nézőpont kérdése.
2023. okt. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Fogod magad és egyenként kitörölgeted a te üzeneited amiket valaha is írtál. Ez azonban csak fél megoldás, (meg gondolom türelmed sincs hozzá), mivel az övéi megmaradnak, azokat nem törölheted ki.
2023. okt. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Már úgy vagyok vele, hogy nem baj az ha meg van a chat. :)
nov. 28. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!