Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Előlapi jack port engedélyezés...

Előlapi jack port engedélyezése a Biosban Mit keressek? A Biosban csak egyhelyt láttam az audio szót de az engedélyezve van. alaplap: Gigabyte GA-MA770T-UD3 Hangkártya: Realtek alc892 (alaplapi)

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 08:34
 1/5 Morzsi007 ***** válasza:
Rá van kötve az alaplara?
2023. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Morzsi007 ***** válasza:
*alaplapra
2023. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rá de (ahogy nézem a plexin át) a kábelen 2 csatlakozója van, viszont csak a egyiknek van hely, így csak az van bedugva. Az lehet hogy az egyik a hangkimenet a másik meg a mikrofon?
2023. okt. 27. 10:07
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:
Egybe (hangkimenet, mikrofon bemenet) szokott lenni a csatlakozó, az alaplapon megfelelő ajzat van 10 pines,( 1 pin hiányzik) . Nézd meg jó helyre van-e dugva.
2023. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne volt, amit írtam kábelt az egyik csatiján HD audio volt, a másikon meg AC 97. Egyiken se. viszont a mikrofonra eszközt dugva valami jelet mutatott a hangszín szabályzó. Így hogy szerintem a port a rossz, ami nem csoda mert a mellette lévő usb is szétvan törve (használtan vett gép)
2023. okt. 27. 17:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!