Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SD kártya nem reagál semmire,...

SD kártya nem reagál semmire, ötletek?

Figyelt kérdés
Van egy Maxell márkájú 16 gigás SD-kártyám de valamiért ha beteszem telefonba vagy gépbe nem történik semmi. A telefon nem érzékeli. A gép meg azt írja hogy formázni kéne hogy érzékelje rendesen. De azt meg nem akarom mert sok kép meg zene van rajta. Valakinek van valami ötlete hogy mit lehet ilyenkor tenni?

máj. 11. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Ez kuka, ha formázod se lesz jó. Ami fontos arról van másolat, ez evidens dolog. Ami csak azon volt az nem fontos.
máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy beadhatod adatmentésre, egy vagyonért lementik közvetlenül a chipről a tartalmát. Hogy az mennyire lesz használható kérdéses, mert ha maga az adattároló chip adta meg magát akkor annak annyi.
máj. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó esetben menthető - ennek metódusáról írtam ezen:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

topik #1-es hozzászólásában.

máj. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

#3 tul nagyteljesitmenyu kartya? WTF?


amugy mas, ket kulon helyzet ha erzekeli de serultnek, vagy ha egyaltalan nem erzekeli

mint ennel a kerdesnel is

altalaban ekkor fizikai gond van

ami lehet javithato a mentesig

de nem feltetlen


amugy a marka amugysincs a toppon

máj. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4:

"tul nagyteljesitmenyu kartya? WTF?"

Ezt nem én állítottam, hanem a másik topikban a kérdezőnek az adatmentéssel foglalkozó cég.

Gyanítom arra utalhattak, hogy a memóriakártya nagy kapacitású, adatsűrűségű, így azt nem tudták volna megoldani.


"amugy mas, ket kulon helyzet ha erzekeli de serultnek, vagy ha egyaltalan nem erzekeli

mint ennel a kerdesnel is"

Mint a kérdező is írja, a kártyát felismeri a gép ("A gép meg azt írja hogy formázni kéne"), tehát valamit kezdeni tudna vele.

Meg kell próbálni lementeni a teljes memóriakártyát lemezképre, aztán azzal jó esetben lehet kezdeni valamit - annyit megér.

máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Húúúú! Maxell kártya. Egyszer én is elkövettem azt a hibát, hogy vettem egyet.

Egy hetet bírt, aztán dobhattam ki.

Még ingyen se kéne.

máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!