Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Azt meg lehet valahogyan...

Azt meg lehet valahogyan csinálni,hogy ha letöltöttem egy könyvet,de a képeket oldalanként,hogy ezt egy vízszintes word dokumentumba helyezzem közvetlen egymás mellé a képeket?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert sok helyen van a könyvben,hogy a rajz 2 oldalnyi terjedelmű,és ha lehet szeretném hogy ezek a rajzok egészben meglegyenek.
2023. okt. 29. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked a kétoldalas nézet lenne a legjobb, de ilyet tudtommal csak PDF-olvasók tudnak (pl. a Firefox-ban), szóval szerintem konvertáld/exportáld PDF-be.
2023. okt. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogy csináljam a konvertálást,hogy az összetartozó oldalak egymás mellé kerüljenek?
2023. okt. 29. 08:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Először is hogy tegyem egy word dokumentumba? oda be lehet illeszteni egyesével a képeket? Most egy mappában vannak a képek a fájlkezelőben,de külön oldalanként.
2023. okt. 29. 08:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, beilleszthetsz képeket utólag is. Én ugyan nem használom, nincs is a gépemen, de úgy csinálnám, hogy a képek elé és után is tennék egy oldaltörést. A végén mentés másként, PDF...
2023. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!