Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a furcsa domain?

Mi lehet ez a furcsa domain?

Figyelt kérdés

Helló! Régi japán tévéket kerestem neten amikor találtam egy weblapot, nem ezt hanem egy másikat de az automatikusan erre irányított át

shop5.ironcompany-fitness-news.com

Rajta volt a keresett tartalom, de pöcsöm mi ez a domain? Ha beírom a keresőbe a Google ki se dobja, semmi értelme.


2023. okt. 30. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

"találtam egy weblapot, nem ezt hanem egy másikat de az automatikusan erre irányított át"

Lehet, hogy egy olyan lapjára tévedtél az oldalnak, amit valamilyen külső fél (esetleg kártevő) kicserélte a lap valódi tartalmát egy az adott domainre átirányító tartalomra.

2023. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek ilyen automatikusan generált oldalak, amik más oldalak tartalmát veszik át általában. De nagyobb eséllyel már régi, így máshol, az eredeti oldalon, ahonna ezeket az adatokat begyűjtötték, már nem találhotó meg amit keresel.


[link]

2023. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azért is hivatkoznak egymásra. Ha egyik behal, hát lesz helyette két másik.
2023. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lol tegnap még elérhető volt. Amúgy úgy nézett ki mint egy webshop, de nagyon furi volt az egész. Tehát fent voltak rajta a régi tv-k amiket kerestem de minderről csak egy egy kép. És ezen kívül árultak kb. mindent. De amúgy ennek mi értelme? Sejtettem hogy valami scammer cucc de ez hogy csal ki valakiből pénzt?
2023. okt. 31. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!