Ebay eladás? SOS

Figyelt kérdés
Szóval eladtam 2 terméket ebayen amit November 16.ig ki kéne szállítanom és mivel új vagyok azért az eBay visszatartja a pénzem December 1.ig, és én abból a pénzből akartam meg venni a termékeket amit a vásarlotol kapok (igen dropshipping de ez most nem lényeg mert ha nem az lenne akkor is kellene pénz a szállításhoz). Szóval mit csináljak most?! Mondjam vissza vagy várjak December 1.ig amíg pénzt kapok és csak utána küldjem? De az meg nagyon necces lenne viszont akarok pénzt

2023. nov. 1. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj ki játszani
2023. nov. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előlegezd meg saját pénzből, jobbat nem tudsz. Majd visszakapod.
2023. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán előbb utána kellett volna olvasni a dolgoknak, mielőtt nulla tőkével dropshippingbe kezdesz...

Zöldfülűként nem fogod hamarabb megkapni a pénzt, a vevő meg jogosan fog reklamálni, ha nem küldöd el a cuccot, csak decemberben.

2023. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"akarok pénzt"


Akkor irány dolgozni kisfiam.

2023. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!