Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi volt ez a gépemmel?

Mi volt ez a gépemmel?

Figyelt kérdés
Tanfolyamra mentem, laptoptáskában vittem az oldalamon. Kicsit siettem, de fogtam, igyekeztem, hogy lehetőleg ne ütődjön neki se a lábamnak, se másnak. Amikor bekapcsoltam fél percre egy kék képernyő jelent meg, de csak a fele volt kék, az alsó fele a képernyőnek fekete volt, mintha durván elugrott volna a felbontás. A kék képernyőn volt fehér szöveg, de teljesen elcsúszva, egymásba csúszva, olvashatatlan volt. Felfedezni véltem egy QR-kódot, meg egy ":(" szomorú smileyt, és láttam, mintha valami százalékok mozognának. Utána bekapcsolt a gép, látszólag minden jó. HD sentinel szerint is hibátlan az SSD állapota. Mi volt ez? Meghibásodhatott a gép?

2023. nov. 4. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
BSOD, de így nem derül ki, hogy konkrétan mi okozhatta, bár a leírás alapján gyanítom, hogy a GPU-nak nem tetszett valami.
2023. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eseménynaplóban ezt látom: Esemény 41, Kernel-power

A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása.

Az energiaellátásban mondjuk lehet valami, mert hamarabb húztam ki a töltőről, eléggé kapkodtam.

2023. nov. 4. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!