Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Webkamerát hogyan lehet...

Webkamerát hogyan lehet beüzemelni?

Figyelt kérdés
Laptopomon gajra ment a kamera és venni akarok rá webkamerát. Az hogyan működik? Csak bedugom a laptopba, rácsiptetem a monitorra és kész? Vagy szükség van még valamire ahhoz, hogy működjön?

nov. 8. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

" Csak bedugom a laptopba, rácsiptetem a monitorra és kész?"

Általában igen, a rendszer automatikusan felismeri, feltelepíti a szükséges meghajtóprogramokat és használhatod is ("plug and play"). Ha nem így lenne, a gyártó oldalán elérhető a szükséges meghajtóprogram.


Az alkalmazott szoftver - legyen az például csevegőszoftver (Skype, Teams, Zoom, Messenger, Viber, stb...) - beállításaiban általában ki kell választani az újonnan telepített webkamerát forrását.

nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Pont ettől féltem, hogy telepítgetni kell, mert sík hülye vagyok hozzá. Amúgy igen, skype-hoz szeretném használni.

nov. 8. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:

" Amúgy igen, skype-hoz szeretném használni."

Miután bejelentkeztél a Skype-ba (Windows 10-es asztali változat), a neved mellett található 3 pont (⋯).

Arra rákattintva Beállítások menüpont --> a bal oldali listából Hang és videó listaelem --> a jobb oldalon a Kamera felírat mellett jobbról kiválasztod a megfelelő kamerát.

nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kamera USB dugóját elkezded közelíteni a gép USB aljzatához, közelít, közelít, közelít, hozzáér, majd bedugod... :D

Kész.

nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!