Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Alkalmazás frissités telefonon?

Alkalmazás frissités telefonon?

Figyelt kérdés
Egy hete kb nem tudok play árúházból le frissíteni semilyen alkalmazást, amikor el szeretném indítani a frissítést, csak várakozik és azt írja ki, hogy függőben... Minden alkalmazásnál ezt csinálja, mi lehet a baj? Előre is köszönöm, szép napot mindenkinek
nov. 11. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Indítsd újra a play áruház alkalmazást (vagy a telefont, ha nem tudod hogy kell alkalmazást kilőni).
nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Telefont már újra indítottam, de nem segített, alkalmazást nem tudom hogyan kell.
nov. 11. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Beállítások / alkalmazások

Itt megkeresed a PLAY Áruházat.


Kényszerített leállítást rányomod, illetve ugyanitt a TÁRHELY-ből törlöd a gyorsítótárat.


Ha így sem működik, törlöd ugyanitt az ADATOK-at is.

Ha még mindig nem jó, akkor rányomsz az ELTÁVOLÍTÁS-ra, ilyenkor mivel rendszeralkalmazás, nem törli le, csak a frissítéseket, tehát az a verzió lesz rajta, ami gyárilag volt.

Ezután egy telefon ki-be kapcsolás.

A Play első indítása ezután lassú lesz, illetve indítsd el és várj vele pár percet, mert lefrissíti magát.

nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem valamiért nincs kényszerített leállítás az alkalmazásoknál
nov. 11. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Az "ELTÁVOLÍTÁS" mellett. Lehet, hogy csak simán "LEÁLLÍTÁS" van ott.

A lényeg, hogy ténylegesen leállítja az alkalmazást.

nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!