Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 újratelepítés?

Windows 10 újratelepítés?

Figyelt kérdés
Elkezdtem újra telepíteni a windows 10-et minden adatot törölni akartam a gépről elkezdte az újra telepítést majd most megakadt és ezt írja ki: ‘’ A számitógép váratlanul újraindult vagy váratlan hibát észlelt.A Windows telepítését nem lehet folytatni.A Windows telepítéséhez az ‘’OK’’ gombra kattintva inditsa újra a számitógépet, és indítsa újra a telepitést,, ezt csinálja folyamat a gép az is közre játszik hogy nem értek a gépekhez full hülye vagyok a gépekhez valaki tudna segiteni hogy hogy lehet megszakitani az újratelepítést mert igy se előre se hátra nem lehet lépni nem tudok igy semmit csinálni a géppel folyamat újra indul és ugyanazt a hiba üzenetet írja ki

2023. nov. 12. 16:13
 1/1 fukapapa27 ***** válasza:
Először is miről szeretnéd telepíteni a Windowst DVD vagy Pendrive-ról ha az első akkor vedd ki a DVD-t és ha másikról húzd ki a Pendrivet de előtte nézd meg a pontos hibajelentést és írd le, mert kell ott lennie hibakódnak pl.:0x000 valami ilyesmi és nézd meg mi a pontos ok ezt úgy deríted ki, hogy a Google keresőbe írd be azt a hibakódot és az szerint megtalálod a hiba jelentését és azt írd le, hogy tudjunk segíteni!
2023. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!