Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Onedrive magától nyit meg...

Onedrive magától nyit meg dokumentumokat?

Figyelt kérdés
ét outlook fiókkal vagyok bejelentkezve a laptopon, az egyik a sajátom még régebbről, a másik az egyetemi (amivel ingyenes hozzáférés van az office365-höz). A sajátomat több mint egy évig nem is használtam kb, az utóbbi időben viszont megint oda mentettem el pár dokumentumot. Most tűnt fel, hogy ha megnyitom a fájlkezelőt, a legutóbbi fájlok között rengeteg olyan van, ami a régi fiókon van, akár 2-3 éve meg sem nyitottam, de most mégis úgy néz ki, mintha meg lettek volna nyitogatva (megnyitás időpontja mind olyan, amikor én használtam a laptopot). Megnéztem az outlook fiókomat, semmi szokatlan/idegen tevékenységet nem mutat. Lehet, hogy magátol nyitogatja meg a háttérben (mert a laptopon egyik doksi sem nyílik meg, csak a fájlkezelő legutóbbi felsorolásából látszik), vagy szinkronizál esetleg valamiért? Lehet ezzel kezdeni valamit, kell egyáltalán aggódni miatta?

nov. 16. 19:50
 1/1 A kérdező kommentje:
Javítás: nem valószínű, hogy a szinkronizálás okozza a problémát, mert kikapcsoltam és továbbra is folytatódott.
nov. 16. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!