Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom függetleníteni a...

Hogyan tudom függetleníteni a könyvtárakat (dokumentumok, asztal, képek) a onedrive-tól?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon bekavart nekem a onedrive és úgy döntöttem, hogy eltávolítom az alkalmazást. Viszont hiába távolítottam, van a "saját név" felhasználói könyvtárban egy onedrive mappa és oda van "bekötve", oda tartoznak az alap könyvtárak mint a dokumentumok, az asztal, a képek.


Áthelyeztem az egész onedrive mappát a külső merevlemezemre, viszont miután azt kihúztam, a gépemen már érvénytelen elérési út volt mindegyik könyvtáram. Régi gépemen nem volt ilyen gond, nem is volt onedrive.


A fájljaimat (dokumentumok, képek) szeretném megtartani, de a onedrive elérési utat illetve mappát szeretném megszűntetni úgy, hogy a fájlaim elérhetőek legyenek a belső meghajtón és elszortírozhassam őket a megfelelő könyvtárakba.


Hogyan tudom megcsinálni?


Tehát a "dokumentumok", "képek", "asztal" könyvtáraknak valami olyan elérési utat beállítani, ami a onedrive-tól független hely.


(Nem tudom mennyire sikerült érthetően elmagyaráznom.)


2021. máj. 12. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek függetlenek a OneDrive-tól, csak mivel be volt kapcsolva a szinkronizálásuk, ezért a Onedrive alatt is vannak ilyen mappák. Először válaszd le a szinkronizálásukat a Onedrive tálcaikonjának beállításában (beállítások/fiók és beállítások/biztonsági mentés), majd ha nincs szükséged az egész alkalmazásra, akkor ki is jelentkezhetsz belőle, akár el is távolíthatod az alkalmazást, ezzel eltűnik a fájlkezelőből.
2021. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

jelenleg ez a problémám

[link]

2021. máj. 12. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!