Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Messenger kérelmek?

Messenger kérelmek?

Figyelt kérdés

Írtam valakinek, aki facebook nélkül használja a messengert. Már 2 hete annak, hogy írtam neki. A pipa üres, valószínűleg a engedélykéréses kérelmek részbe tett be nála. Azonban egyre többször hallom, hogy már erről nem is jön értesítés, szóval ha direkt nem megy bele valaki (az engedélykérésekbe), akkor nem is látja, hogy írt-e bárki is neki. (Velem is megesett már). Azonban sehol máshol nem tudnám elérni az illetőt, és biztosan jó profilra írtam. Mit lehetne tenni az érdekében, hogy észrevegye? Vagy inkább felejtsem is el az egészet, és reménykedjek hátha egyszer észreveszi?

Gondolom nem opció az sem, hogy újra írok (sőt, kínos is lenne, mert az első üzenetben mindent leírtam, tolakodó meg nem szeretnék lenni azzal, hogy rákérdezek, "MEGKAPTAD AZ ÜZENETET??")


Köszönöm a válaszokat előre is!



nov. 20. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet Facebook fiók nélkül használni a Messengert. Lehet, hogy ez a probléma.
nov. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De, lehet. Aki még régen hozta létre, annak engedi így.
nov. 28. 16:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!